انواع برد کنترل شرکت ریان پیشرو

شرکت ریان پیشرو

شرکت ریان پیشرو نمایندگی رسمی (انحصاری)کمپانی

ELCOS ایتالیا در ایران

با درک واقعیت های اشاره شده و اعتقاد به اهمیت و جایگاه ویژه انرژی برق در پروسه تولید و توسعه صنعتی کشور با ایجاد کادری ورزیده از مهندسین با تجربه و اخذ نمایندگی رسمی (انحصاری)از معروف ترین برند های دنیا تولید و عرضه کننده انواع دیزل ژنراتوروبرد های کنترلر وباتری شارژر های سویچینگ 12 و24 ولت  منطبق با استاندارد های روز جهانی در گروه های محصولی زیر می باشد :

 

شرکت ریان پیشرو با بهرهگیری از مهندسین مجرب و کارآزموده در بخش های تحقیقات و طراحی از یک سو ، و همچنین ارتباط پیوسته باشرکت های بین المللی تولید کننده DIESEL GENERATOR از سوی دیگر ، مصمم است تا با اعمال دستاوردهای جدید تکنولوژی در محصولات خود خدمات ارزنده تری را به صنایع کشور(پتروشیمی و نفت و گاز ،نیروگاه ها کارخانجات- معدن ها پروژه های ساختمانی بیمارستان ها) به ویژه صنعت دیزل ژنراتور DIESEL GENERATORارائه نماید.

 

 

 

 

aDEEP SEA
این شرکت انگلستانی ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کنترلرهای دیزل ژنراتور در سطح دنیا است . با داشتن انواع مختلفی از کنترلرها در هر نوع کاربرد ، بازار خوبی بدست اورده . با توجه به سیاست های دولت انگلستان و تبانی با شرکت های بزرگ کوپله کننده دیزل در دنیا ، حتی با توجه نداشتن کیفیت زیاد کنترلرهایش ، اما شرکت ها و کارخانجات زیادی از آن استقبال کرده اند. در ایران هم نمایندگی دارد .

ComAp
شرکت اصلا امریکایی است که در جمهوری چک فعالیت می کند . این شرکت یکی از اعضای شرکت بزرگ
HugliTech سوئیس بوده و یکی از مدعیان تولید کنترلر در این عرصه می باشد

Bernini
از محصولات این شرکت ایتالیایی ، بیشتر روی دیزل های با سطح ظرفیت کمتر مانور می دهند . به دلیل قیمت های باور نکردنی که دارد ، بازار خوبی پیدا کرده است.

HAMTAK
برد ایرانی با قابلیت بالا که طراحی آن بر اساس دانش روز دنیا با امکان نصب به رایانه و کنترل پارامترهای
کنترلی با قیمت پایین نسبت به مدلهای خارجی
CUMMINS POWER. PERKINS. CATعلاوه بر این شرکت ها یی که در بالا ذکر شد و فقط به تولید کنترلرهای متفاوت دیزل ژنراتور اقدام می کنند، شرکت هایی چون کامینز پاور ، پرکینز و کاترپیلار ... که به تولید خود دیزل ژنراتور اقدام می کنند نیز برای خود کنترلرهای تخصصی دارند .

 

 

مصرف کننده محترم

کارت گارانتی طلائی خدمات شرکت ریان پیشرو به منزله شناسه برد کنترل خریداری شده شما می باشد و در صورت عدم ارائه آن در خدمات بعدی شرکت از ارائه خدمات گارانتی ( رایگان ) معذور می باشد . لذا خواهشمند است در حفظ کارت گارانتی خود دقت لازم را بفرمائید .

برد همتک ((HAMTAKتا 3 سال تحت پوشش گارانتی بی قید و شرط(QUESTIONNO(این شرکت  قرار دارد و بدون هیچ گونه سوالی از مشتری برد مورد نظر تعویض می گردد. 

 


مواردی که دستگاه از گارانتی خارج می شود :


1- تعمیر توسط افراد غیر مجاز
2- نصب توسط افراد غیرمجاز

3- استفاده ناصحیح از دستگاه

 

 

واحد نظرسنجی


پس از اتمام نصب و وصول فرم گزارش نصب به شرکت , خدمتگذاران شما در این واحد طی تماس تلفنی ازنقطه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود , این شرکت راجهت ارتقای سطح کیفی محصولات وخدمات یاری فرمائید .

 

 

خدمات پس از فروش ( موارد گارانتی )


شرکت ریان پیشرو طبق موارد مندرج در کارت گارانتی طلائی موظف به تعویض ویا تعمیر قطعات معیوب طی یک دوره  پس از نصب و همچنین سایر قطعات تحت گارانتی به مدت 1 سال به صورت رایگان می باشد . کافی است درصورت خرابی دستگاه با واحد خدمات پس از فروش جهت حضور نماینده خدمات و رفع کامل خرابی دستگاه تماس حاصل فرمائید.

برد همتک ((HAMTAKتا 3 سال تحت پوشش گارانتی بی قید و شرط(QUESTIONNO(این شرکت  قرار دارد

 

 

خدمات پس از فروش ( غیرگارانتی )

شرکت ریان پیشرو به لحاظ تعهد خود مبتنی بر آسودگی خیال مشتریان خود تا 15 سال پس از نصب , تأمین قطعات و ارائه تعمیرات دستگاههای تحت پوشش خود را تضمین نموده و طبق جدول مصوب  کمپانی دستمزدها را محاسبه می نماید

 

 

 

   

و در آخر شرکت ریان پیشرو به اتکاء توانمندی ها و امکانات فراهم آمده آمادگی دارد صمیمانه عملیات کارشناسی و راهنمایی های لازم را در خصوص انتخاب دستگاه منطبق با شرایط کاری و آموزشهای مربوط به کلیه اشخاص - اعم از حقیقی و حقوقی ارائه نماید .

 

 

 

DIESEL GENERATOR 

POWER SOLUTIONS  

customized ENERGY

 

 

APT 15 . 4TH FLOOR . NO 299 . BEFORE KAVE AVE . KOLAHDOOZ  ST . PASTARAN  AVE . TEHRAN . IRAN

 

 

22765999-22765983 (9821+)TEL

22571792(9821+)FAX

 

 

 

http://rieanpishro.blogspot.com/

CUMMINS.POWER@ROCKETMAIL.COM

WWW.RIEANPISHROCO.COM

 

 

 

/ 0 نظر / 19 بازدید